Mersin Sigortalı Taşımacılık 2023

Sigortalı evden eve taşımacılık

Mersin Sigortalı Taşımacılık belli başlı gereklilik ve kuralları vardır, bu kuralların başında taşınan eşyaların ev eşyası olması nedeniyle büyük bir kısmının hassas ve kırılabilir eşya olasılıkları bulunmaktadır. Taşıma esnasında bu hassas eşyaların herhangi bir kırılma ve hasara uğrama ihtimali maalesef yüksek bulunduğundan bir şekilde güvence veya teminat altına alınması gerekmektedir. Eşyaların olası hasar durumlarında hasarın tazmini için olmazsa olmaz gereklilik olan sigorta konusu ortaya çıkmaktadır.

Taşıtacağınız eşyalarınızın nakliye esnasında güven ve teminat altına alınması amacıyla bir çok sigorta aracılık hizmetleri sunan kuruluşla ortak çalışmalarımız kapsamında tüm eşyalarınızı sigortalatarak güvence ve teminat altına alıyoruz. Netice itibarı ile aklınız eşyanızda kalmadan gönül rahatlığı ile taşıtabiliyorsunuz.

Mersin Sigortalı Taşımacılık

Bedeli ne olursa olsun tüm eşyalarınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından sigortalatıyor, eşyanızı teslim aldığımız anda devreye giren sigorta poliçemiz eşyanızı taşınması gereken noktaya indirilinceye kadar geçerli olmakta, olası muhtemel hasar veya kırılma gibi durumlarda eşyanın maddi bedelinin tam karşılığınca hasar tazmin yoluna gidebiliyor ve bunu en kısa sürede lehinize neticeye bağlayabiliyoruz.