Hakkımızda 2023

Mersin Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda Nakliye sektörüne ilk adım attığımız günlerden bugüne kadar geçen süre içerisinde taşımacılığın her alanında faaliyet gösterme çabasında bulunan firmamız özellikle yurt içinde evden eve taşımacılık konusunda da derin araştırma ve alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra bu alanda da boy göstermeye başladık. Mersin’de kurmuş olduğumuz firmamız yurdun tüm illerine nakliye yapılması planlanan ev, iş ve ofis eşyalarının sigortalı olarak güvenli bir şekilde nakliyesini sağlıyoruz

Küçük bir sermaye ve kiralık araçlarla adım attığımız evden eve nakliye sektöründe kısa süre içerisinde yükselmiş olup gerek şehir içi gerek şehirlerarası ev eşyası taşıması konusunda önemli mesafeler kat etmiş bulunuyoruz. Kat problemi yaşamaksızın en yüksek binalara dahi asansör sistemlerimizle rahatlıkla eşya taşıyabiliyor, indirebiliyoruz.

Yük taşıma konusunda son derece deneyimli ekibimiz ve büyük çapta taşıma araçlarımızla faaliyet gösterdiğimiz bu alanda müşterilerimizin memnuniyetine odaklanıyor, onların talep ve beklentilerini karşılayabilecek hizmet sunmaya azami gayret gösteriyoruz. Her türlü ev eşyanızın taşınması hususunda bir telefon mesafesi kadar yakınlıkta bulunan firmamızdan her türlü bilgi ve desteği çekinmeden alabilirsiniz.

Hakkımızda

Evden eve nakliyat bizim işimizdir diyerek yola çıktığımız ilk günlerden bu güne kadar geçen süre içerisinde modern teknolojiyi yakın takip etmemizin de etkisiyle sektörde oldukça farklı bir pozisyon elde etmiş bulunuyor, ortaya çıkan tüm yenilikleri anında sektöre yansıtabilip hayata geçirebilen yönümüzle dikkatleri üzerimize topluyoruz. Son derece makul taşıma fiyatlarımızla kaliteli hizmet sunmamızdan kaynaklı olarak müşteri potansiyelimiz oldukça yüksek seviyelere ulaşmış, bu seviyeleri her geçen gün büyütüp geliştirerek evden eve nakliye sektöründe liderlik edebilecek konumu yakalamış bulunuyoruz.