Hizmetlerimiz

Ev ofis büro taşıma

Evden eve nakliyat firmaları arasında özel ve farklı çalışmaları ile dikkat çeken bir konumda bulunan firmamız şehir içi ve şehirlerarası eşya taşımacılığında çığır açmış bulunmaktadır. Çeyrek aşıra yakın zamandır bu sektörün içerisinde faaliyet gösteren firmamız en ilkel taşıma koşullarından günümüzün modern taşıma koşulları arasında ki mesafeyi an be an yaşayarak tatbik edebilen firmamız geçmişte tamamen insan gücüne dayalı eşya taşımacılığını günümüz de modern teknolojilerinden pay almak suretiyle bilgisayar destekli ve asansörlü taşımalar şekline dönüştürmüştür.

Ev eşyası, büro ve ofis malzemeleri, devlet kurum ve kuruluşlarının demirbaş eşyaları başta olmak üzere taşıması yapılabilen her türlü kişisel eşyanın adresten adrese kapı teslimi olarak taşınmasında oldukça kapsamlı çalışmaları bulunan firmamız bünyesinde en küçük ölçekli yükler ile komple daire eşyalarının taşınmasına kadar yük alabilen son model araçları ile evden eve nakliyat çalışmaları yapmaktadır.

Taşıma yaptığımız tüm araçlarımız personellerimiz ve ekipmanlarımız tamamen ev taşımaya uygun şekilde dizayn edilmiş ve tasarlanmıştır. Ev eşyası taşımasında en önemli konuların başında özellikle sık sık taşınmak durumunda kalınan eşyaların son derece dikkat ve titizlikle hareket ederek hasara ve deformasyona uğramadan taşınması gerektiği konusudur. Bu anlamda özel eğitime tabi tutulmuş personellerimiz gerekli tedbirler almak suretiyle işlerini titizlik ve ustalıkla yapmaktadırlar.

Sadece komple olarak ev eşyası taşımaları yapmayan firmamız aynı zamanda ambar yükü diye tabir edilebilen diğer bir deyişle parsiyel yük kapsamında bulunan eşyalarında gerek şehir içi gerek şehirler arasında taşınmasını sağlamakta, neredeyse her gün servisimizin bulunduğu parça yük taşımacılığında depolama sistemlerimizin de katkıları ile parça yük taşımacılığın da hakkını verebiliyoruz.

Sizlerde taşınacak ev ve ofis eşyalarınızın evden eve nakliyat yöntemi ile taşınması gereken hallerde Mersin merkez de bulunan irtibat ofislerimizle iletişime geçerek talepte bulunabilir, organizasyon ekibimizden en kısa sürede doğru yönlendirme ve bilgiler ışığında en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.