Yurtiçi Nakliye

Yurtiçi Nakliye İçerik hazırlanıyor

Yurtiçi Nakliye

Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Belgelerimiz

Mersin asansörlü evden eve taşıma

Belgelerimiz İçerik hazırlanıyor tekrar ziyaret ediniz

Mersin Evden Eve Nakliyat 2024

Mersin evden eve taşımacılık

Mersin Evden Eve Nakliyat hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Taşımacılık hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Mersin Evden Eve Nakliyat

Kazakistan Nakliye 2024

Yurt dışı ev taşıma

Kazakistan Nakliye Bu hafta 2 komple tır gerekli yükler hazir . Musait aracınız var mı ? Peşin odeme , 2900 usd hedef navlun . Yükleme Adres: 612601, Russia, Kirov region, Kotelnich city, Bazoviy str. 1. Varış adresi : Sultanbeyli istanbul 20 ton Detaylarını belirttiğiniz yükünüzün Ostim/Ankara adresinizden alınacak şekilde Ankara gümrük çıkışlı, Bakü gümrük teslim parsiyel taşıma fiyatımız Çıkışlarımız Çarşamba ve Cuma günleri olup varış süremiz ortalama 1 haftadır. kazakistan nakliye 5 adet aşağıdaki ölçülerde tıra ihtiyacımız var. Malzeme cinsi: Paslanmaz çelik çamur karıştırma makinesi. Her birinin ağırlığı ortalama 3,5 ton civarında olacak. Görsel iletiyorum. Gönderi boyutları : L =12501(mm) x W=2400(mm) x H=2306 (mm) dir. Yükleme Adresi: 5 adet tır Aliağa İzmirden alınacak. Gönderi Adresi: Sliven, Bulgaristan Üstten yükleme yapılacağı için brandalı tır tercihimizdir. Teklif ve termin gönderebilir misiniz? Konu yüklemeniz için beher araç navlunumuz Geçerlilik: WEEK- 4 / 2022 Transit süre : 3-4 gündür.

Beher komple araç için maksimum yükleme sınırı kara araçları için 22.000 kg’ dır.
Navlun teklifimize yurtdışı gümrükleme dahil değildir. Talep edilmesi durumunda ilave masraf oluşacaktır.
Navlun teklifimiz Doktor Kontrol masrafı gerektiren, ADR sınıfına giren , gabari dışı,frigorifik ve yüksek mal bedelli yükler için geçerli değildir.
Kazakistan Nakliye Teklifimiz direkt satışlı faturalara sahip ticaretlerde geçerli olup; 3lü satışlarda CEMT farkı oluşabilmektedir.
Tekliflerimiz tek yükleme, tek boşaltma olarak geçerli olup; çoklu yükleme/ boşaltmalar için kilometre farkı hesaplanmaktadır.
Serbest sure yüklemede 24 / boşaltmada 48 saattir. Bu surenin aşılması durumunda araç basına 150 €/gün seklinde ilave masraf oluşacaktır.
Yüklemeden en az 2-3 iş günü öncesinden yük siparişinin tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
Her araç birbirinden bağımsız gümrük evraklarına sahip olmalıdır. Teklifimiz tek faturalı ve konvoy gerektiren yüklemeler için geçerli değildir.
Araçlarımız CMR sigortası kapsamında olup; yüke ait sorumluluğumuz CMR Konvansiyonunun Taşımacıya yüklediği kadar ile sınırlıdır. (bkz. TC Resmi Gazete (04.01.1995/22161). Ayrıca mal sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kazakistan Nakliye


Kazakistan nakliye için navlun talebimiz aşağıdadır. Akreditifli sipariştir, bu sebeple İran rotası kullanılmayacaktır. Gürcistan-Azerbaycan-Türkmenistan rotası kullanılacaktır. Ürünler ADR’lidir. Zirai ilaçtır. Teklifte fiyatların ADR dahil fiyatlar olduğu mutlaka belirtilmelidir. Her araç 25 ton yüklenebilecek kapasitede olacaktır. Maksimum 22 ton için verilen teklifler dikkate alınmayacaktır. Teklifte fiyatların 25 tonluk araçlar için olduğu mutlaka belirtilmelidir. Paletli yüklenecektir. 100X120cm paletler olacaktır. Konya yükleme ve gümrükleme olacaktır. Planlanan sevk tarihleri: 21 Ağustos – Toplam: 20 -25 araç Aşağıdaki taşımalar için navlun rica ediyorum. Yükleme yeri:Afyon 6 adet standart tır 15 Eylül’de yüklenecek.. Cargo : Tahıl siloları Place of Delivery : Kazakistan – Taldy Qorgan O zaman sadece Türk menşeli ürünlere Eur.1 dolaşım belgesini düzenliyoruz Sensöre Menşe düzenlemeden ihracatınızı tamamlayacağız kazakistan nakliye firmaları Azerbaycan Bakü şehrine 5 ton çay göndermek istiyoruz.Fiyat nedir yardımcı olabilir misiniz?Kolili siyah çay,paletli yada paletsiz yükleme yapılabilir. Yükleme Rize şubemizden olacak,adresi: Aksu Mah.Organize San.Bölgesi-Kalkandere-Rize Oncelikle Geçmiş bayramin mübarek olsun 3 paket malzemem var moskovada Hazir Resimleri boyutlari ve kg lari asagida Turkiyeye sevk edeceğiz burdada gümrükte bekleteceğim sonrasinda transit ticaret askabata yollayacagim

28/08’de Türkiye’den çıkaracağım Parsiyel tir Erenköy teslimi Ve Havalimanı teslim olmak üzere iki alternatif rica ederim. Moskova çıkış gümrüğünü biz yapacağız. Türkiye’de ithalat olmayacak Transit olacak Acil navlun ve yakın tarihli araç bilgisi ve uçak bilgisi rica ederim Uçak ile sevk edildiğinde gümrükte free time ne kadar Bilgi rica ederim. Konya’dan Pakistan’a (Multan) kamyonla 2 adet sandık her bir sandık ölçüsü 2000x2350x1200, toplam 1400 kg ( sandıklar üst üste konulabilir) kargo için fiyat teklifi ve teslim süresini vere bilir misiniz? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Firmamız tarafından Kazakistan’a karayolu ile ürün göndermek istiyoruz. Ürün bilgilerinin paylaşımı aşağıda yapılmıştır. Tarafınızdan bu bilgilere istinaden oluşabilecek detaylı tüm masrafların tarafımızla paylaşılması konusunda yardımlarınızı rica ederim

Kazakistan Nakliye

Kaynak: Lojistik firmaları

Almanya Nakliye 2024

Mersin Evden Eve Taşımacılık

Almanya nakliye hizmetlerimizle ilgili sayfamız hazırlanmaktadır.

Web sitemizi daha sonra ziyaret ederek güncellemeleri inceleyebilirsiniz.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda ebat ve ağırlıkları paylaşılan yükümüzü Hollanda adresten toplayıp Mağusa serbest bölgede teslim etmek istiyoruz.

Hollanda  – İstanbul taşımasını biz organize edebiliyoruz. Sizden mümkünsa Hollanda adresten toplama ve Mağusa serbest bölge teslim yoksa Istanbul Tasiş antrepodan toplama (malzeme transit statüde olacaktır Tasişte ithalatı yapılmayacak)  yine Mağusa serbest bögle teslim olacak şekilde parsiyel karayolu fiyat teklifi rica ederiz.

Almanya Nakliye